Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky - News 2019

 

8.5.2019

Speciální klubová výstava / Special club show Mladá Boleslav, CZ

(rozhodčí / judge Mr. Péter Harsányi, Hungary)

I tato výstava byla pro naši stanici velmi úspěšná. Tentokrát jsme přihlásili Aimy (Aimy Kasmir Moravia) a její tři potomky ze tří vrhů se třemi krycími psy. Nejprve se ve třídě otevřené předvedl nejstarší z nich - Pedro (Dirty Dancer Kasmir Moravia) s Nikolou, který získal krásný posudek a ocenění Výborný 1, CAC. Walda (Highlander Kasmir Moravia) ve třídě otevřené získal ocenění Výborný 1, CAC, Vítěz speciální výstavy a BOS. Nejmladší Chasie (Chamber Of Secrets Kasmir Moravia) byla poprvé přihlášená do mezitřídy a získala ocenění Výborná 1, CAC. Aimy potom získala ve třídě veteránů ocenění Výborná 1, BOV. Máme také radost z úspěchu syna našeho Noa (Swedewaves Grumpy), pejska jménem Márty (Happy Miracle Z Irexu), který na své úplně první výstavě získal ve třídě štěňat krásný posudek a ocenění Velmi nadějný 1. Velká gratulace jeho majitelům!

33239232_1720225828062985_2294450385122754560_n.jpg

Walda (Highlander Kasmir Moravia)

I entered our veteran girl Aimy (Aimy Kasmir Moravia) and her 3 offsprings from 3 litters sired by different sires and all of then did great and made us proud!

Pedro aka Dirty Dancer Kasmir Moravia (Vestavia Walk On The Wild Side x Aimy Kasmir Moravia) - open class - CAC. Congratulations to his co-owner Nikola!

Walda aka Highlander Kasmir Moravia (All Trade Easy Money x Aimy Kasmir Moravia) - winners class - CAC, Specialty winner and BOS

Chasie aka Chamber Of Secrets Kasmir Moravia (Swedewaves Grumpy x Aimy Kasmir Moravia) - intermediate class - CAC

And last but not least Aimy aka Aimy Kasmir Moravia (Cymraeg Ci Highlander x Auronelain) - veteran class - BOB Veteran

Big congratulations also to Márty aka Happy Miracle Z Irexu (Swedewaves Grumpy x Elegante Elis Z Irexu), son of our boy Noa who did great at his very first show in baby class - Very promising 1

********

27.4.2019

Speciální klubová výstava / Special club show for welsh corgi a lancashire heeler, Opole, PL

(rozhodčí / judge Mrs. Tuula-Maija Tammelin, DK)

Celkem bylo na tuto výstavu přihlášeno 60 psů, já jsem tentokrát přihlásila pouze Chasie (Chamber Of Secrets Kasmir Moravia), a to ještě naposledy do třídy mladých. Chasie se paní rozhodčí velmi líbila, nejdříve vyhrála třídu mladých s titulem Vítěz mladých, následně získala i titul BOB Junior a BOB. To však ještě nebylo všechno, Chasie v závěrečné soutěži získala také titul Best Cardigan Movement pro cardigana s nejlepším pohybem, titul BIS Junior pro nejlepšího juniora výstavy a nakonec se stala i absolutním vítězem celé speciální výstavy s titulem BISS! Je to pro naši stanici úžasný úspěch a máme z toho skvělého výsledku opravdu velikou radost!

59285482_10210993926203648_6943684278962094080_n.jpg

BIS Junior - foto / photo by Bogumila Siekierzyńska

Chasie (Chamber Of Secrets Kasmir Moravia) - Junior class winner, BOB Junior, BOB, Best Cardigan Movement, BIS Junior and BISS! We are so happy and proud of our little girl!

58461870_2200210756731154_4683902229902524416_n.jpg

********

6.4.2019

Národní výstava psů / National dog show Ostrava, CZ

(rozhodčí / judge Mr. Vladimír Piskay, SK)

Dukie (Earl Grey Kasmir Moravia) se předvedl ve třídě otevřené, kde získal pěkný posudek a ocenění Výborný 1, CAC. Velká gratulace jeho majitelce Lence! Chasie (Chamber Of Secrets Kasmir Moravia) získala ve třídě mladých ocenění Výborná 1, CAJC, BOJ a následně i BOB! Tím současně splnila podmínky pro přiznání titulu Český junior šampion! Její matka Aimy (Aimy Kasmir Moravia) se poprvé předvedla ve třídě veteránů, kde získala skvělý posudek a ocenění Výborná 1, BOV. Chasie se dařilo i v závěrečných soutěžích, kde v soutěži o nejkrásnějšího psa 1. FCI skupiny získala od pana rozhodčího Jaroslava Matyáše ze Slovenska úžasné 4. místo!

dsc_0096--2-.jpg

Chasie (Chamber Of Secrets Kasmir Moravia) - BIG 4

foto / photo by Katka Kollárová

Dukie (Earl Grey Kasmir Moravia) - open class - Excellent 1, CAC. Huge congratulations to his owner Lenka!

Chasie (Chamber Of Secrets Kasmir Moravia) - junior class - Excellent 1, CAJC, BOB Junior, BOB and Best In Group 4! She also finished her Czech junior champion title!

Her mother Aimy (Aimy Kasmir Moravia) - first time in veteran class - Excellent 1, BOB Veteran!

dsc_9763--2-.jpg

Aimy (Aimy Kasmir Moravia)

foto / photo by Katka Kollárová

*******

2.2.2019

Mezinárodní výstava psů / International dog show Brno, CZ

(rozhodčí / judge Mrs. Edith Soltesz, A)

Letošní výstavní sezónu jsme zahájili na výstavě DUO CACIB Brno, zúčastnili jsme se ale pouze sobotní výstavy. Walda (Highlander Kasmir Moravia) získal ve třídě otevřené ocenění Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS kvalifikaci na Crufts 2020! Současně také splnil podmínky pro udělení titulu Český šampion! Jeho mladší polo-sestra Chasie (Chamber Of Secrets Kasmir Moravia) se předvedla ve třídě mladých, kde získala ocenění Výborná 1, CAJC, BOJ a BOB a také se kvalifikovala na Crufts 2020! Do třídy otevřené byla přihlášená Fiba (Fabulous Beauty Kasmir Moravia), která získala ocenění Výborná 1, CAC, CAC ČMKU a CACIB včetně kvalifikace na Crufts 2020! Její matka Beauty (Beautiful Dream Kasmir Moravia) se předvedla ve třídě šampionů, kde získala ocenění Výborná 1, CAC. Velká gratulace rodině Krejčích k úspěchu Beauty i Fiby. Ve veteránech se potom předvedla naše nejstarší cardiganka Auri (Auronelain), která získala ocenění Výborná 1, BOV a současně splnila podmínky pro přiznání titulu Český veterán šampion! Byla to pro naši stanici opravdu velmi vydařená výstava.

mvp-brno-2.2..jpg

Chasie (Chamber Of Secrets Kasmir Moravia) 

Walda (Highlander Kasmir Moravia) - open class - CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS and Crufts Qualification 2020! Walda also finished his Czech champion title!

His younger half-sister Chasie (Chamber Of Secrets Kasmri Moravia) won junior class with CAJC, went BOB Junior and BOB. She also qualified for Crufts 2020!

Fiba (Fabulous Beauty Kasmir Moravia) - open class - CAC, CAC ČMKU, CACIB and Crufts Qualification 2020!

Her mother Beauty (Beautiful Dream Kasmir Moravia) - champion class - CAC. Congratulations to their handler Katka Krejčí!

Our oldest cardi girl, almost 12 years old Auri (Auronelain) - veteran class - Excellent 1, BOB Veteran. She also finished her Czech veteran champion title!

We are so happy and proud of these results!